10. državno prvenstvo frizera i 3. državno prvenstvo kozmetičara Hrvatske 24.5.2009

19. rujan 2010 ob 08:35 | 66

[povezava=http://zena.hr/clanak/frizura/proglaseni_pobjednici_10_drzavnog_prvenstva_frizera_i_3_drzavnog_prvenstva_kozmeticara/1947]10. državno prvenstvo frizera-Žena.hr[/povezava]

[povezava=http://www.dobrevijesti.info/index.php?option=com_content&view=article&id=4482:proglaeni-pobjednici-10-dravnog-prvenstva-frizera-i-3-dravnog-prvenstva-kozmetiara&catid=74:zanimljivosti&Itemid=195]10. državno prvenstvo frizera Šibenik 2009[/povezava]


24. svibnja 2009. Svečanom revijom i proglašenjem pobjednika završeno je 10. državno prvenstvo frizera i 3. državno prvenstvo kozmetičara Hrvatske, koje se održavalo u sklopu dvodnevne frizerske i kozmetičarske manifestacije u hotelu Ivan u Solarisu. Šesdesetak vrsnih frizera i kozmetičara iz cijele Hrvatske natjecalo se u organizaciji Ceha frizera i kozmetičara Hrvatske obrtničke komore (HOK) i Saveza hrvatskih frizera (SHF), te pod pokroviteljstvom Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva.
Natjecanje se odvijalo u 11 kategorija, među kojima su: tehnička kategorija, dnevni i večernji stil i moderno šišanje na dugoj kosi, vjenčana frizura na dugoj kosi, fantazija, modna kategorija, ekstenzije, uređenje noktiju i šminka. Ovisno o plasmanima, natjecatelji koji su nastupili na državnom natjecanju, stječu mogućnost postati dijelom hrvatske frizerske i kozmetičarske reprezentacije, koja će sudjelovati na Svjetskom prvenstvu u studenome 2010. godine u Parizu.
Po prvi puta u Hrvatskoj se održalo natjecanje moderna kategorija ekstenzije.
Osvojena mjesta po kategorijama:
•Kategorija juniori - frizeri za žene tehnička kategorija: 1. Zdravko Cedli, 2. Dario Sabo, 3. Mateja Vrdoljak
•Kategorija juniori - frizeri za muške tehnička kategorija: 1. Helena Perak, 2. Mirna Vincetić; 3. Bernarda Grubeša
•Kategorija seniori - frizeri za muške - tehnička kategorija: 1. Nikolina Fabečić; 2. Kristina Ivaci Perković; 3. Lidija Kafka
•Kategorija seniorke moda na dugoj kosi: 1. Zdravka Bulović; 2. Zdravko Cedli; 3. Blaženka Špoljar
•Kategorija seniori - full fashion ladies: 1. Lidija Štokić; 2. Marko Šimunović 3. Kristijana Pižir
•Kategorija juniori - modna kategorija fashion ladies: 1. Lara Sošić; 2. Amal Husein, 3. Ines Hibl
•Kategorija seniori - vjenčana frizura na dugoj kosi: 1. Marijana Habijanec; 2. Ana Paska, 3. Lara Sošić
•Kategorija - seniori - Fantazija: 1. Mario Treščec; 2. Vlatka Menges, 3. Ana Paska
•Kategorija seniori - modna kategorija - ekstenzije: 1.Vlatka Menges 2. Damir Šimunković; 3. Kristijana Pižir-Furmek
•Kategorija nokti : 1. Matea Knez; 2. Saša Banda; 3. Marta Mrakovčić
•Kategorija šminka - stage make up: 1. Andrea Igrec; 2. Marta Mrakovčić

Komentari 0

moraš se , ako želiš komentirati

Unesi email osobe kojoj želiš preporučiti ovaj blog.




trajni link



Prijavi se za nastavak

Prijavi se pomoću Facebook-a

Facebook prijava

Prijavi se pomoću Email-a

Zapamti me



Zaboravljena lozinka Registriraj se